Strony Internetowe Ciechanów

Zbudujemy dla Ciebie funkcjonalną stronę www w dobrej cenie

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych dla firm. Stworzymy dla Ciebie piękną i funkcjonalną stronę www, która będzie przystosowana do urządzeń mobilnych i dobrze widoczna w wyszukiwarkach. Zadbamy o Twój wizerunek w sieci. Pozytywnie odebrana strona internetowa firmy zachęca klientów do skorzystania z oferty, to podstawa promocji firmy w internecie. Wypozycjonujemy Twoją stronę internetową  na wybrane frazy kluczowe co zapewni dodatkowe zlecenia. Tworzymy strony www zgodne z wytycznymi m.in. Google, które zapewniają wysokie pozycje strony w wynikach wyszukiwania. 

Strona www pracuje dla Ciebie

Prawidłowo wykonana strona internetowa to podstawa wiarygodności Firmy w internecie, dlatego strona www powinna być dopracowana i spójna z wizerunkiem Firmy. Projektujemy strony według wytycznych Klienta wprowadzając rozwiązania które są korzystne dla jego branży. Serwis jest przystosowany do samodzielnej edycji dzięki Systemowi Zarządzania Treścią w panelu administracyjnym. Klient może sam edytować zawartość strony. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz późniejsze aktualizacje czy usługi serwisowe. Swoim Klientom oferujemy usługi Hostingowe, sprawdzone i bezpieczne serwery oraz rezerwacje domen. Skonfigurujemy twoją pocztę e-mail z nazwą Twojej domeny. Zaopiekujemy się Twoją Firmą w sieci.

Najważniejsze informacje ​

Strona www zaprojektowana dla Ciebie

Zaprojektujemy dla Ciebie efektowną stronę www w oparciu o aktualne standardy. Stronę wyróżni indywidualna szata graficzna, która będzie spójna z Twoją identyfikacją wizualną Firmy. Stronę można samodzielnie edytować i aktualizować treść. Zapewniamy szkolenie z obsługi panelu administracyjnego oraz wsparcie techniczne po skończeniu projektu oraz możliwość rozbudowy strony o dodatkowe funkcje. 

Strona www w dobrej cenie

Nasz projekt nie zrujnuje Twojego budżetu. Ofertę wycenimy i dopasowujemy indywidualnie do twoich potrzeb. Nie musisz inwestować w rozbudowane systemy jeśli tego nie potrzebujesz. Mamy w ofercie tanie strony internetowe oraz zaawansowane serwisy. Wszystko dostosowane według zapotrzebowania Klienta.

Zadbamy o treść na twojej stronie

Jeżeli chcesz pominąć trud związany z tworzeniem treści na swoją stronę www możemy zrobić to za Ciebie. Tworzymy teksty pod wskazane tematy branżowe. Możemy zapełnić twoją stronę artykułami które sprawią że użytkownik zainteresuje się Twoją ofertą. Wiemy jak ważna jest treść dla odbiorców i wyszukiwarek internetowych.

Strona www zoptymalizowana i widoczna w wyszukiwarce

Stronę www przygotujemy optymalizując zawartość pod względem wyszukiwarek internetowych. Dużą uwagę przywiązujemy do tego żeby Twoja witryna była widoczna w wyszukiwarce m.in. Google. Zależy nam żeby Twoja oferta dotarła do największego grona użytkowników. 

Strona www przystosowana do urządzeń mobilnych

Witrynę przystosujemy do urządzeń mobilnych takich jak smartfon i tablet. Możemy projektować dowolne elementy strony, które pokażą się według uznania na wyświetlaczach tak, że odbiorca nie będzie miła problemu z odnalezieniem interesujących informacji.

Strona www, która zwiększy sprzedaż

Dobrze wykonana strona internetowa, która pojawi się w wyszukiwarce, przykuje uwagę odbiorcy  wyglądem i treścią przełoży się na zwiększenie liczby zamówień. Strona www to inwestycja która się opłaca. W dzisiejszych czasach jedna z podstawowych form reklamy i promocji Firmy.

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny

ul. Sienkiewicza 14 a, 06-400 Ciechanów
Czynne: od poniedziałku do piątku 9-17, soboty 10-14
tel. 697 417 234, (23) 673 92 64
e-mail: kontakt@graw-graf.pl

Formularz kontaktowy